KOORDİNATLAR

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
LİSE BJK
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

Erkek
Yaş : 24 Kayıt tarihi : 08/10/08 Mesaj Sayısı : 176 Nerden : MANİSA-TURGUTLU İş/Hobiler : kızlar Lakap :

MesajKonu: KOORDİNATLAR Salı Ekim 21, 2008 4:05 pm

Mail Boxes Etc, iyi günler, ben Banu efendim, nasıl yardımcı olabilirim? - İyi günler hanımefendi, bir paket yollamak istiyorum... * Tabii ki efendim, nereye göndermek istiyorsunuz? - Nerelere gönderebilirim ki? * Bütün dünyaya efendim... - Cidden mi? Alaskaya bile gönderebilir miyim? * Tabii ki efendim... - Oldu o zaman abime bir paket yolayacağım, kendisi biolojist bilim adamıdır... İşi için kimyasal madde yollamam gerekiyo, Alaskada buzdan başka bi şey yokmuş... * Efendim, tehlikeli veya yasa dışı bir madde değilse sorun olmaz... - Ne tehlikesi... Odo-nitrat-carbonat, hidrojen ve tuz yollayacağım tehlikesi yok... Yani karışmazsa yoktur, ama karışıp da reaksiyon yaparsa patlar... * Tamam efendim, abinizin adresini verebilir misiniz? * Hanımefendi abimin adresi yok, yani dediğim gibi kendisi biolojist, Alaskada suyun altında bir Platformda... Size ancak koordinatlarını verebilirim... * Bir dakka beyefendi, bi müdüre sorim aceba nasıl olur!...

Linkleri Görebilmek İçin Üye Deilsen Üye Olun Yada Mesaj yazın !
Kullanıcı profilini gör http://trosem.gogoo.us

KOORDİNATLAR

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası